O nás

Společnost Flower Service s.r.o. se od roku 2009 specializuje na komplexní řešení interiérových a exteriérových rostlin pro komerční i bytové prostory. Převezmeme odpovědnost nejen za návrh a dodání pokojových rostlin pro vaši kancelář, restauraci, obchod či byt, ale zajistíme i pravidelnou údržbu a péči.

Naším cílem je navrhnout esteticky, funkčně i ekonomicky promyšlená řešení s co nejdelší životností rostlinných celků a s minimálními nároky na jejich průběžnou údržbu.

Proč s námi?

  1. Pestrý a svěží výběr.U nás si vyberete z více než 450 druhů zelených i kvetoucích pokojových rostlin, které odebíráme nejkratší cestou přímo z mezinárodní květinové burzy či od tuzemských pěstitelů.
  2. Jsme profesionálové.Jsme vzdělaní v oboru zahradnictví a při naší práci zvažujeme nejen hledisko estetické, ale i funkční. Jinými slovy, vybíráme správné květiny na správná místa.
  3. Vymýšlíme úsporná řešení.Dodáváme mladé vzrostlé rostliny, které dlouho vydrží, upřednostňujeme druhy s nízkými nároky na péči, využíváme samozavlažovací květináče, které omezují naše návštěvy na minimum.
  4. Máme cit pro detail.Víme, že vaše prostory jsou vaší vizitkou. Naším cílem není prodat vám toho co nejvíce, ale dodat optimální skladbu rostlin a citlivě je zakomponovat do vašeho interiéru.
  5. Venkovní výsadby.Provádíme osázení venkovních ploch (terasy, zimní zahrady, prostory u sídla firmy atd..) různými nádobami sezónními či trvalými rostlinami dle Vašeho přání.
  6. Dekorace z řezaných květin..Nabízíme floristické poradenství, po konzultaci navrhneme květinovou výzdobu. Dodáváme vždy čerstvé květiny v domluvených intervalech a vybíráme je tak, aby se hodily do Vašich prostor a vytvořily tak příjemnou atmosféru pro Vaše klienty i zaměstnance.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku